З метою формування у здобувачів освітнього процесу свідомого ставлення до свого життя і здоров'я , опанування ними життєвих навичок безпечної поведінкив у повсякденному житті, в Богданівській філії було проведено урок безпеки дорожнього руху "Безпечна дорога додому".


Немає коментарів:
Дописати коментар