Освітнє середовище

субота, 3 лютого 2024 р.

 З давніх-давен український народ найбільшою цінністю у житті вважав здоров’я. Навіть вітаючись і прощаючись, люди бажали його один одному: «Здоровенькі були!», «Дай Боже здоров’я!».

Саме з метою популяризації знань здорового способу життя серед учнівської молоді в Богданівській філії з 29.01.2024 р. по 02.02.2024 р. проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Здоров'я - це благо дане нам природою..."
Впродовж тижня в закладі проводились виховні заходи, тренінги, уроки-безпеки, конкурси, вікторини.
Тиждень виявився насиченим, цікавим і було доведено, що інформація отримана на уроках необхідна у сучасному світі. Учні вкотре переконалися, що берегти своє здоров’я – це означає вести здоровий і активний спосіб життя.🍎🍇🍓🫐🫑🚴🏼‍♂️🏊🏻‍♂️🧘‍♀️⛹🏻🤸🏽
Дякуємо нашим захисникам за спокійне життя!!! 💛💙🇺🇦





Немає коментарів:

Дописати коментар