З давніх-давен український народ найбільшою цінністю у житті вважав здоров’я. Навіть вітаючись і прощаючись, люди бажали його один одному: «Здоровенькі були!», «Дай Боже здоров’я!».
Саме з метою популяризації знань здорового способу життя серед учнівської молоді в Богданівській філії з 29.01.2024 р. по 02.02.2024 р. проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Здоров'я - це благо дане нам природою..."
Тиждень виявився насиченим, цікавим і було доведено, що інформація отримана на уроках необхідна у сучасному світі. Учні вкотре переконалися, що берегти своє здоров’я – це означає вести здоровий і активний спосіб життя.









Дякуємо нашим захисникам за спокійне життя!!! 






Немає коментарів:
Дописати коментар