З 06 по 10 травня 2024 року, в Богданівській філії пройшов тиждень безпеки дорожнього руху "Правила пішоходів шануватимуть люди- скрізь тоді порядок буде".
Тиждень безпеки – це час, коли ми об'єднуємо зусилля, щоб нагадати собі та іншим про важливість дотримання правил безпеки на дорогах.
Учні отримали можливість обговорити ситуації на дорозі та дізнатися, як правильно поводитися в різних випадках.
Цей Тиждень безпеки дорожнього руху став кроком до свідомого та відповідального ставлення до дорожньої ситуації. 
Немає коментарів:
Дописати коментар