Щороку 1 червня відзначаєтся Міжнародний день захисту дітей-чудове свято радості та надії.Діти-маленькі частинки великого щастя,ім'я якому -Життя! Діти-це диво,яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Бажаємо кожній дитині міцної сім'ї і всього необхідного для безтурботного дитинства.Нехай, дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровий і щасливий...
Учні Богданівської філії долучилися до руханки: "Рух - це здорово!"
Немає коментарів:
Дописати коментар