До Дня пам'яті трагедії Бабиного Яру в Богданівській філії з учнями 5 класу було проведено годину спілкування: «Бабин Яр - трагедія всього людства!» та хвилиною мовчання вшанували памʼять всіх жертв цього лиха.
Бабин Яр – це не тільки трагедія минулої війни, це урок на майбутнє, який знову і знову нагадує, як важливо запобігати насильству та берегти мир. Наш обов’язок – пам’ятати про цю страшну трагедію.



Немає коментарів:
Дописати коментар