ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ
Почався новий навчальний рік, а це означає, що пора повторити правила дорожнього руху, щоб дорога додому була безпечною.
З учнями Богданівської філії було проведено уроки безпеки, вікторини, конкурси, бесіди.
Тепер всі здобувачі освіти розуміють важливість дотримання правил дорожнього руху та усвідомлюють власну відповідальність за свою безпеку на дорозі.
Немає коментарів:
Дописати коментар