27 жовтня ми відзначаємо День української мови та писемності!
З учнями 5 класу було проведено годину спілкування: "Я люблю рідну мову".
Зберігаймо нашу мову, адже в ній наша сила, свобода і єдність!
Богданівської філії Благовіщенського академічного ліцею "Лідер"
27 жовтня ми відзначаємо День української мови та писемності!
Немає коментарів:
Дописати коментар