Освітнє середовище

субота, 23 листопада 2024 р.

 Кожного року в четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932 -1933 років. В ці скорботні листопадні дні схилимо голови перед світлою пам'яттю тих, кого забрала голодна смерть.

Голодомор — це не розділ з підручника історії, це трагічна сторінка минулого у величезної кількості українських родин, про яку не потрібно забувати.
До дня вшанування пам'яті жертв голодомору з учнями 5 класу було проведено виховну годину «Голодомор - біль душі та памʼять серця»
🕯️Нехай пам’ять про минуле буде запорукою нашої єдності та гідності🙏.
Ми пам’ятаємо. Ми сильні. Ми – Україна🇺🇦🌾🕯️










Немає коментарів:

Дописати коментар