З 09 по 13 грудня в Богданівській філії пройшов Тиждень запобігання та протидії корупції, протягом якого учні мали змогу усвідомити, що таке корупція, а також зрозуміти, як важливо бути чесними і справедливими у повсякденному житті.
З учнями 5-го класу проведено годину спілкування: "Скажемо корупції - ні!", на якій школярі змогли більш детально ознайомитися з проблемами, які породжує корупція в різних сферах життя. Підводячи підсумки, діти зрозуміли, що боротьба з корупцією — це не лише справа дорослих, а й обов’язок кожного громадянина.
Спільно ми вчимося будувати країну, де чесність та справедливість є нормою, а боротьба з корупцією — невід'ємною частиною нашого життя.
Немає коментарів:
Дописати коментар