Освітнє середовище

понеділок, 27 січня 2025 р.

 Щорічно 27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

🕯З учнями 5 класу було проведено годину пам'яті: "Голокост- шрам на серці людства". Здобувачі освіти прослухали інформацію про трагічні події минулого, вшанували пам’ять безневинних жертв Голокосту, висловили власні думки щодо важливості історичної пам'яті і також приєдналися до акції "метелики пам'яті".
🕯У День скорботи і пам’яті ми приєднуємося до загальної печалі і співчуваємо великій втраті, ім’я якої – Голокост. Будемо пам’ятати… Ми з надією дивимося в майбутнє і віримо в нашу державу.










Немає коментарів:

Дописати коментар