З 22 по 26 вересня 2025 року в Богданівській філії пройшов Тиждень безпеки, присвячений темі дотримання правил дорожнього руху під гаслом «Дорога миру. Правила дорожнього руху для безпечного майбутнього».
Метою заходів було формування у здобувачів освіти відповідального ставлення до власної безпеки та безпеки оточення, розширення знань про правила поведінки на дорозі та виховання культури учасників дорожнього руху.
Учні брали участь у виставці малюнків, єдиному уроці «Дорога миру», тренінгах з правил дорожнього руху.
Заходи допомогли школярам усвідомити важливість дотримання правил на дорозі, адже безпечна поведінка – це запорука збереження життя та здоров’я!!!!
Немає коментарів:
Дописати коментар