З цієї нагоди з учнями Богданівської філії були проведені психологічні години ментального здоров’я.
Метою заходів було формування в учнів уявлення про поняття ментального здоров’я, розвиток уміння розпізнавати власні емоції та способи їх регулювання.
Піклування про себе — це запорука гармонії з навколишнім світом і важливий крок до щасливого життя. 
Немає коментарів:
Дописати коментар