У період 08-12 квітня у Богданівській філії відбувся тиждень безпеки на тему: ,,Дарма не бійся, але стерижися".
Педагогічні працівники під час уроків, виховних годин, рухливих перерв, провели профілактичну роботу зі здобувачами освіти: про потенційні небезпеки, про речі та явища, які за певних обставин можуть заподіяти шкоду, стати причиною захворювання чи травмування, загрожувати добробуту.







Немає коментарів:
Дописати коментар