Освітнє середовище

пʼятниця, 12 квітня 2024 р.

 У період 08-12 квітня у Богданівській філії відбувся тиждень безпеки на тему: ,,Дарма не бійся, але стерижися".

Педагогічні працівники під час уроків, виховних годин, рухливих перерв, провели профілактичну роботу зі здобувачами освіти: про потенційні небезпеки, про речі та явища, які за певних обставин можуть заподіяти шкоду, стати причиною захворювання чи травмування, загрожувати добробуту.
Мова йшла про головні формули безпеки: упевненість у собі, сміливість, обачність, готовність до розумного ризику.







Немає коментарів:

Дописати коментар