З 01.04.2024 по 05.04.2024 в Богданівській філії проходив тиждень здоров'я на тему: "Код нації", на якому проводилися різноманітні виховні заходи: бесіди, вікторини, перегляд презентації.
Тиждень був насичений, цікавий та змістовний.
Тож усім бажаємо бути здоровим і жити яскравим повноцінним життям



Немає коментарів:
Дописати коментар