https://www.facebook.com/100030738070681/videos/1142376226787397?idorvanity=654957059343462
Мета полягає в тому, щоб нагадати учням, про те, як важливо зберігати бадьорість духу і хороше самопочуття. А у час війни важливою стала ще й турбота про ментальне здоров’я: забезпечення можливостей для подолання страху, протидії стресу та психологічному тиску, емоційного відновлення, пошуку душевної рівноваги та гармонії.
У Богданівській філії, із учнями початкових класів, була проведена ранкова руханка "Я і ти".
Немає коментарів:
Дописати коментар