Освітнє середовище

понеділок, 8 квітня 2024 р.

 https://www.facebook.com/100030738070681/videos/1142376226787397?idorvanity=654957059343462

☘️7 квітня щороку відзначається Всесвітній день здоров'я. ☘️
Мета полягає в тому, щоб нагадати учням, про те, як важливо зберігати бадьорість духу і хороше самопочуття. А у час війни важливою стала ще й турбота про ментальне здоров’я: забезпечення можливостей для подолання страху, протидії стресу та психологічному тиску, емоційного відновлення, пошуку душевної рівноваги та гармонії.
У Богданівській філії, із учнями початкових класів, була проведена ранкова руханка "Я і ти".
Залишайтесь здорові та дбайте про себе♥️








Немає коментарів:

Дописати коментар