Освітнє середовище

пʼятниця, 18 квітня 2025 р.

 З 14 по 18 квітня в Богданівській філії проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Безпекові норми: вивчаємо, плануємо, реалізуємо!».

🧑‍🏫 Заходи, які проводили класні керівники, були спрямовані на розвиток у здобувачів освіти життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя в умовах війни.
Під час спілкування учні дізнавалися про те:
🤷‍♂ Як діяти в надзвичайних ситуаціях під час воєнного стану.
❤️‍🩹 Як важливо розуміти та попереджати небезпеки для збереження життя і здоров'я.
🔊 Як діяти під час сигналу повітряної тривоги в школі.
💣 Як правильно поводитися при виявленні мін або боєприпасів.
📵 Як не стати зброєю в руках ворога в інфопросторі.
⚠️ Постійно маємо пам'ятати про безпеку, аби вчасно реагувати, берегти своє життя та здоров’я.






Немає коментарів:

Дописати коментар