З метою запобігання та профілактики випадків шкільного насильства у Богданівській філії завершився тиждень протидії булінгу. У рамках Тижня здобувачі освіти були учасниками занять "Стоп БУЛІНГ", "Булінг очима підлітків", годин спілкування "Обережно: кібербулінг", "Скажи разом з нами "Ні!", "Зупини булінг - обери добро!". У доступній формі діти дізналися, що таке булінг, як розпізнати небезпеку, чому важливо не мовчати й завжди звертатися по допомогу до дорослих. Також учні обговорили, як захищати себе в різних ситуаціях та бути уважними до оточення.
Особливу увагу приділили формуванню дружньої атмосфери в класі, де панує взаємоповага, підтримка та добро.
Немає коментарів:
Дописати коментар