З 12 по 16 травня пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху на тему:
«Правила дорожнього руху: від 0 до результативності»
Упродовж тижня учні взяли участь у різноманітних заходах:
Дякуємо всім учасникам за активну участь!
Нехай знання, отримані під час Тижня безпеки, збережуть найцінніше — життя та здоров’я наших дітей. 


Немає коментарів:
Дописати коментар