Здобувачі освіти Богданівської філії долучилися до Національного тижня "Безбар'єрності", який проходить
з 19 травня до 25 травня 2025 року.

Безбар'єрність - це коли можеш вчитися!
Безбар'єрність - це про те,щоб ніхто не відчував себе "зайвим" через вік, стан здоров'я, стать, обставини життя чи інші особливості .
Безбар'єрність - це...коли замість "ти не зможеш" кажуть "Я допоможу!"
.
Безбар'єрність - це коли протягнути руку - замість вказувати пальцем!
Безбар'єрність - коли "норма" - це людяність ,а не шаблони.
Немає коментарів:
Дописати коментар